Dla jednych liczy się styl i design, dla innych funkcjonalność i technologia. Grupa Arbonia, której częścią jest marka Kermi, połączyła wszystkie te elementy oferując rozwiązania grzewcze o najwyższej technologii i ciekawym zastosowaniu.

Urządzając swoją przestrzeń do życia przemierzamy niekiedy kilometry w salonach z wyposażeniem i spędzamy godziny w sieci, by kupić dokładnie to, czego poszukujemy. Głównie stawiamy na wygląd rzeczy, często pomijamy elementy funkcjonalne. Tymczasem zastosowanie dobrej technologii może nieść również nowe jakości dla estetyki wnętrza. Tak jest w przypadku radiatorów rurowych marki Arbonia. Te rozwiązania grzewcze będą nam towarzyszyć przez lata. To gwarancja ciepła w chłodne dni oraz przytulnej atmosfery podczas jesiennej pluchy, a dodatkowo grzejnik może się stać ścianką działową, ciekawym wykorzystaniem nietypowego miejsca czy ułatwić pozyskiwanie światła do domu.
 

 

Gdy czas na modernizację ogrzewania

Bogata oferta Arbonia zaspokaja potrzeby estetyczne i celująco przechodzi test zadań technicznych. Zwykle na etapie wyboru systemu ogrzewania do domu kwestia ewentualnej modyfikacji nie jest przemyślana, zaskoczenie pojawia się gdy chcemy zmienić mało efektywne, bądź efektowne, grzejniki w salonie. Arbonia całkowicie wyeliminuje ten problem. Gdy decydujecie się na wnętrzarskie modyfikacje, montaż elastycznych radiatorów Arbonia nie będzie się wiązał ze zmianami instalacji grzewczej. Aż 30 wielkości konstrukcyjnych i 2 rozstawy przyłączy umożliwiają idealne dopasowanie w miejscu dotychczasowego urządzenia. Zgodnie z wytycznymi normy VDI 6036 elementy mocujące gwarantują maksymalną nośność, stabilność i przede wszystkim bezpieczeństwo. Do tego dochodzi bogata paleta kolorystyczna dająca spójność aranżacji wnętrza lub akcentująca jej wybrane elementy.
 

 

Dla higienicznie wrażliwych

Do listy kolejnych atutów elastycznych radiatorów należy dopisać higienę. Pewnie każdy, kto boryka się z alergią na kurz doskonale wie, jak wiele zdziałać może odpowiedni grzejnik. Produkty Arbonia w linii Sano są urzeczywistnieniem troski o zdrowie i higienę w pomieszczeniu. Bardzo często takie rozwiązania grzewcze montowane są w miejscach, gdzie należy maksymalnie zadbać o komfort, jak: centra zdrowia, muzea, przedszkola. Zwiększony odstęp między członami w radiatorach rurowych wspomaga utrzymanie większej „czystości” i daje wygodę podczas sprzątania. To sposób na porządek w domu, nie tylko dla tych, którym kurz zatruwa życie, ale i tych, którym szkoda czasu na domowe obowiązki.
 

 

A może radiator i ścianka w jednym?

Na koniec zostawiliśmy najciekawszy aspekt radiatorów elastycznych. Radiatory ławkowe w mig staną się dodatkową półką w przedpokoju albo siedziskiem dla zmęczonych po podróży. Myśl projektantów Arbonia poszła dalej. Połączenie funkcjonalności ze stylem zaowocowało powstaniem radiatora w postaci ścianki działowej. Takie rozwiązanie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach
i loftowych przestrzeniach. Intrygująca ścianka przynosząca przyjemne ciepło odgrodzi jadalnię od kuchni i odwrotnie. Pewnie w każdym domu jest też miejsce, które nie nadaje się do aranżacji i stoi niewykorzystane. Mowa tutaj o nagich ścianach, kątach czy łukach, które będą się prezentować efektownie, gdy ozdobi je radiator kątowy czy łukowy i prócz ciepłego powiewu zimą, zaskoczy niebanalnym zagospodarowaniem przestrzeni.

Możliwości konstrukcyjne radiatorów rurowych są naprawdę duże, gwarantują klarowność aranżacji wnętrza i łatwość montażu.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Kermi Sp. z o. o.
www.kermi.pl

Loading