Kaimann GmbH jest wiodącym producentem izolacji elastomerowych w Polsce i na świecie, zatrudniającym 320 pracowników. Produkty na bazie kauczuku syntetycznego są używane do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwkondensacyjnej instalacji HVAC, instalacji sanitarnych oraz przemysłowych.

Jako członek Grupy Saint-Gobain, Kaimann oferuje szeroką gamę elastomerowych materiałów izolacyjnych w ponad 50 krajach dla bardzo szerokiego zakresu zastosowań i branż – budynków, produkcji przemysłowej, przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego, przemysłu ciężkiego, naftowo-gazowego oraz stoczniowego.

2023-03-03 - Izolacje elastomerowe firmy Kaimann

Wizją firmy od zawsze było wytwarzanie najlepszych kauczukowych materiałów izolacyjnych na świecie. Aby urzeczywistnić tę wizję, starają dostosowywać się do potrzeb swoich klientów. Linia produkcyjna sprawia, iż zakład produkcyjny Kaimann jest jednym z najnowocześniejszych na świecie.

2023-03-03 - Izolacje elastomerowe firmy Kaimann

Inteligentna technologia produkcji pomaga produkować wydajnie i ze stałą, wysoką jakością. Produkty Kaimann wspierają projekty zgodne z zasadami zielonego budownictwa i zrównoważonego rozwoju, które są certyfikowane zgodnie z BREEAM, DGNB i LEED. Dzięki „Environmental Product Declarations” (EPD) materiały izolacyjne Kaimann zapewniają również większą przejrzystość w ocenie cyklu życia.

2023-03-03 - Izolacje elastomerowe firmy Kaimann

Doradcy Kaimann w Polsce są do Państwa dyspozycji.

2023-03-03 - Izolacje elastomerowe firmy Kaimann

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://www.kaimann.com/pl

oraz zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie spełniające założenia realizowanego przez Państwa projektu.

Loading