Miło nam poinformować, że 1 czerwca podczas XII Konferencji SKB mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązanie dla branży budowlanej. Jest nim projekt „Platforma handlowa” wchodząca w skład serwisu INTERCENBUD. Sprawdź czym jest ten nowy projekt i pobierz prezentację z tej konferencji.

Celem naszej platformy handlowej jest zmniejszenie dystansu pomiędzy kupującymi a dostawcami materiałów budowlanych oraz skrócenie do minimum czasu poświęcanego na obsługę zapytań oraz późniejszych ofert jakie przekazywane są pomiędzy obiema stronami tego procesu.

Dzięki integracji z programami do kosztorysowania, w szczególności z programami Norma EXPERT i STANDARD, każdy wykonawca posiadający specyfikację materiałów pochodzącą z opracowanego kosztorysu może w bardzo prosty i wygodny sposób wykorzystać Platformę handlową do zebrania ofert od wielu sprzedawców. W tym celu wystarczy wczytać (w platformie) posiadany kosztorys lub bezpośrednio z programu przekazać do Platformy handlowej listę poszukiwanych materiałów.

Aby przybliżyć nasze rozwiązanie zamieszczamy prezentację wyświetloną podczas konferencji licząc, że nasze rozwiązanie przypadnie Państwu do gustu i zachęci do korzystania z niego.

Zapraszamy do pobrania i obejrzenia prezentacji:

Pobierz prezentację (format PDF)

Loading