Pojawił się właśnie nowy cennik firmy Uponor S.A., która jest czołowym, globalnym dostawcą systemów i rozwiązań z zakresu dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędnych systemów ogrzewania i chłodzenia oraz niezawodnych rozwiązań infrastrukturalnych. A w nim zaskakujące zmiany!

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem tej firmy ponieważ w dobie dynamicznego wzrostu cen materiałów budowlanych opublikowała ona cennik, w którym ceny w wybranych grupach spadły!

Podczas gdy wielu producentów i dostawców materiałów, zaczynając zwykłego piasku a kończąc na złożonych urządzeniach, w pogoni za inflacją i wzrostem cen energii oraz paliw podnosi swoje ceny, to tu widzimy wyraźny spadek nie tylko w stosunku do ubiegłego, 2021 roku, ale również w stosunku do cen obowiązujących w roku 2020. Aktualne ceny są więc nawet niższe niż w roku 2020!

Poniżej przedstawiamy wykres prezentujący zmianę cen w ujęciu rok do roku (2022/2021):
 

Uponor S.A. - Zaskakująca zmiana cen 2022-2021

 
UWAGA: Z informacji otrzymanych od przedstawicieli firmy Uponor S.A. wynika, że aktualny cennik będzie obowiązywał do momentu wydania nowego tj. do końca kwietnia 2022.

Źródło: www.intercenbud.pl

Loading